En evaluacion Otro tipo

L’objecte del contracte engloba les següents àrees d’actuació quin abast es desenvolupa en el Plec de Prescripcions Tècniques (PPT): - Expedients de contractació: assessorament en la planificació, redacció i revisió dels documents corresponents als procediments de contractació que PUMSA hagi de tramitar, així com la resolució de totes les consultes formulades per PUMSA o els licitadors en relació amb la tramitació dels procediments referits. Aquest assessorament inclou igualment tasques ordinàries durant la fase d’execució del contracte en els termes indicats en el PPT, així com l’assessorament, revisió i redacció dels documents oportuns que es generin en aquesta fase. - Expedients de modificació del contracte: assessorament durant tot l’expedient de modificació de qualsevol contracte adjudicat per PUMSA, comprenen igualment la redacció de documents i informes jurídics. - Recursos especials: assessorament jurídic en relació amb els recursos especials en matèria de contractació que puguin interposar els licitadors o altres empreses dels procediments tramitats per PUMSA. - Borsa d’hores per consultes aïllades: resolució de les consultes formulades verbalment o per correu electrònic per PUMSA respecte qüestions generals en matèria de contractació pública. Aquesta borsa d’hores comprendrà també la revisió dels procediments i models utilitzats per PUMSA en la preparació, adjudicació, execució i extinció dels contractes de l’entitat, així com altres qüestions que no estiguin expressament identificades en les altres àrees d’actuació. - Actualització jurídica: servei d’informació contínua de novetats legislatives, jurisprudencials o administratives més rellevants per PUMSA tenint en compte la seva activitat. Així mateix, quan sigui necessari en relació amb expedients de contractació pública, l’assessorament podrà incloure qüestions de dret civil, mercantil i laboral directament vinculades a aquests expedients.

Expediente: SER06-10/2025

Contrato de contrato en evaluación por Promocions Urbanístiques de Mataró, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79140000.

181.200
Presupuesto base
468.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79140000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:25
Fecha límite
13 nov 2025, 14:30
Duración
2 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Promocions Urbanístiques de Mataró, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €