Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte el constitueix la prestació de serveis d’assistència tècnica a l’Ajuntament de Torelló per a la redacció del Projecte Bàsic i Executiu de reurbanització de l’Avinguda dels Pirineus, des de l’Avinguda del Castell, en el seu extrem oest, i fins el Carrer del Mig i Carrer d’Ausiàs Marc, en el seu extrem est, en desenvolupament de les alternatives considerades en el document preliminar obrant a l’ajuntament “Estudi d’alternatives per a la reurbanització de l’Avinguda dels Pirineus”, redactat en data setembre de 2021 per l’arquitecte Agustí Vilà i Cubí. S’inclouen tots els documents i projectes complementaris i l’Estudi de Seguretat i Salut

Expediente: X2024006173

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Torelló. Duración del contrato: 140 días. Categoría CPV 71240000. Adjudicado a PLIKUM, S.L.. Se recibieron 27 ofertas.

139.537
Presupuesto base
139.537
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71240000
Publicación
4 mar 2026, 18:28
Fecha límite
22 oct 2025, 01:59
Duración
140 días

Adjudicación

Adjudicatario
PLIKUM, S.L.
NIF
B66393661
Importe
78.000
Ofertas recibidas
27

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Torelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Torelló