Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte contempla la maquetació, impressió i distribució de la publicació municipaltrimestral Viure Vallirana per tots els equipaments públics, comerços i per totes les bústies delmunicipi, d’acord amb els paràmetres i directrius establertes pel departament de Comunicació, amb el qual hauran de treballar de forma conjunta i coordinada per publicar el Viure Vallirana i també haurà de responsabilitzar-se de la gestió i posterior edició i publicació de la publicitat a la revista. El contracte contempla quatre números anuals

Expediente: 6376/2025

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Vallirana en Barcelona. Categoría CPV 22200000. Adjudicado a PRODUCCIONES MIC, S.L.. Se recibió 1 oferta.

9.400
Presupuesto base
28.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
22200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 mar 2026, 20:00
Fecha límite
14 abr 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
PRODUCCIONES MIC, S.L.
NIF
B24301871
Importe
7.985
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Vallirana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 mar 2026
Anuncio de Pliegos 26 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 06:23

Mismo sector y zona (22 en Barcelona)

Abierta 905268/26

Contracte administratiu de subministrament del material d’impremta de consum general de l’Àrea Metropolitana de Barcelona

27.716 €

Abierta AJT/43418/2026

(SU-14/2026) Contrato mixto de suministro y servicios para la producción gráfica, el manipulado, el transporte y entrega del material gráfico informativo y comunicacional del Ayuntamiento de Hospitalet de Llobregat.

493.613 €

Formalizada 2019/696/1408

Serveis de disseny gràfic i de maquetació-disseny periodístic de publicacions i campanyes institucionals

105.349 €

En evaluacion 074_26000159

El subministrament de fons bibliogràfic de novetats editorials per a les biblioteques de Barcelona, per als clubs de lectura i activitats de promoció de la lectura en català

48.077 €

Adjudicada BCN-168/2026

Renovacion Subscripción Tarifec Online Anual Del Año 2026

400 €

En evaluacion 12026/2026

Subministrament d'elements publicitaris per a les campanyes de comunicació (2 lots)

82.645 €

Formalizada 2024CO0261SUV07

L'objecte de la present licitació és el subministrament i les tasques complementàries d'impressió i personalització de targetes codificades d’un total de 2.000 persones treballadores de les diferents Unitats de BSM.

1.300 €

En evaluacion 8/2026

Subministrament dels elements i suports gràfics d’imatge corporativa i senyalització que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya requereix per a la celebració de la 59 edició del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges, així com d’altres accions que la Fundació duu a terme en el marc del Festival. Aquest subministrament inclou la producció, el muntatge, la instal·lació, la recol·locació, el manteniment, el desmuntatge, el transport i l’ emmagatzematge i/o eventual destrucció d’aquest material.

33.500 €

En evaluacion 2026/3352

Contractació mixta del servei de disseny i implementació d'una campanya de prevenció de residus comercial i del subministrament dels materials necessaris

47.579 €

Adjudicada EXI-2026-96

Encàrrec de sobres, carpetes i d'altres articles impresos amb concreció de condicions, mitjançant procediment derivat de Acord marc de material d'oficina (sobres, paper i derivats i articles impresos) (Exp. CCS-2024-5)

5.346 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vallirana

Abierta 3565/2026

Contracte del servei d’estudi de diagnosi i viabilitat del nou model de recollida de residus, neteja viària i deixalleria de Vallirana, redacció de plecs i assistència en la valoració d'ofertes.

35.000 €

Abierta 3565/2026

Contractació dels serveis d'assistència tècnica ambiental, logística i econòmica per a la realització de l'estudi de diagnosi i viabilitat del canvi de model cap a un sistema mixt d'alta eficiència, la redacció de tot el bloc documental dels nous plecs i l'assistència tècnica en la valoració d'ofertes per a la pròxima licitació dels Serveis de Neteja Viària, Recollida de Residus i Gestió de la Deixalleria de l'Ajuntament de Vallirana. Així mateix, es defineix que el present contracte té una naturalesa integral de consultoria. A efectes de garantir la continuïtat de l'expedient principal, s'aclareix de forma expressa que l’objecte del contracte inclou l’assessorament tècnic, logístic, jurídic i econòmic obligatori per a la redacció material i confecció de tot el bloc documental dels nous plecs de clàusules administratives i prescripcions tècniques que regiran la pròxima gran licitació dels esmentats serveis municipals.

35.000 €

Abierta 2913/2026

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT DE GARRAFES D’AIGUA I FONTS DISPENSADORES PER LES DEPENDÈNCIES DE L´AJUNTAMENT DE VALLIRANA

47.331 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 3463/2026

CONTRACTE PER AL SERVEI DE DINAMITZACIÓ MUSICAL DELS BALLS SÈNIOR ELS CAPS DE SETMANA DURANT TOT L’ANY A VALLIRANA

49.200 €