En evaluacion Obras

L’objecte del contracte consistirà en realitzar l’obra per a la instal·lació, posada en marxa i legalització d’instal·lacions fotovoltaiques al Teatre Municipal Núria Espert, a la Nau de la brigada municipal i a l’Escola pública Josep Pla. Les obres a realitzar es descriuen als projectes següents: - Projecte tècnic de disseny de la instal·lació fotovoltaica de 100kwn per autoconsum, a la coberta del teatre Núria Espert (exp. F1322025000005), aprovat definitivament per acord de la Junta de Govern Local de data 22/07/2025. Tanmateix, en data 19 de maig de 2026 la Junta de Govern Local va aprovar la modificació no substancial d’aquest projecte. - Projecte tècnic de disseny d’instal·lació fotovoltaica de 100 kWn per autoconsum a la coberta de la nau de la Brigada (exp. F1322025000006), aprovat definitivament per acord de la Junta de Govern Local de data 22/07/2025. Tanmateix, en data 26 de maig de 2026 la Junta de Govern Local va aprovar la modificació no substancial d’aquest projecte. - Projecte tècnic de disseny d’instal·lació fotovoltaica de 100 kWn per autoconsum, a la coberta de l’escola pública Josep Pla (exp. F1322025000004), aprovat definitivament per acord de la Junta de Govern Local de data 22/07/2025. En aquests projectes hi consten, com a annex V, els corresponents plecs de prescripcions tècniques.

Expediente: B1292026000008

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Sant Andreu de la Barca en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 09332000.

318.173
Presupuesto base
318.173
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
09332000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2026, 12:03
Fecha límite
1 jul 2026, 01:59
Duración
2 meses
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2026
Anuncio de Pliegos 10 jun 2026
Fin Plazo Presentación 1 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 12000805

Sistema Dinámico de Adquisición (SDA) relativo al suministro de Gasóleo A (B7) – Código TMB 112519

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

18.610 €

Adjudicada ADAM/2026/03

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

80.000 €

Adjudicada ADAM/2026/02

Acord d'adhesió a la segona pròrroga del contracte basat 2021.04-A03 de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM.

60.000 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

Abierta B1392026000004

Contracte privat de serveis per a la l’adaptació i exhibició de espectacle de Nadal ‘La Fanalera’ en el marc de la programació municipal de Sant Andreu de la Barca

199.727 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Formalizada B1392026000003

Contractació d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026

35.000 €

Formalizada B1392026000003

L’objecte del contracte de referència el constitueix la prestació dels serveisper a la realització d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026, a les 23 hores a l’escenari central, ubicat a l’esplanada del mercat setmanal de Sant Andreu de la Barca, emmarcat dintre de la programació de la Festa Major de 2026. Les característiques tècniques de l'espectacle són les que es detallen al plec de prescripcions tècniques que regeix aquest contracte.

35.000 €

En evaluacion B1332026000010

L'objecte del present contracte consisteix en la prestació d'un servei de docència, tutorització i acompanyament educatiu adreçat principalment a joves del municipi amb la finalitat de garantir l’equitat educativa i el retorn al sistema formatiu reglat. El servei contempla dues actuacions principals: • Actuació 1: Curs de preparació per a les Proves d'Accés a Cicles Formatius de Grau Mitjà (PACFGM). Servei d'impartició acadèmica adreçat a un perfil heterogeni de l'alumnat (persones adultes i joves en edat postobligatòria) amb l'objectiu d'assolir les competències acadèmiques necessàries per a superar la prova oficial d'accés regulada pel Departament d'Educació i formació Professionalde la Generalitat de Catalunya. • Actuació 2: Programa d'actuació integral i segona oportunitat "Reenganxa't". Acció formativa transversal, de caràcter no reglat, adreçada específicament a joves d'entre 16 i 20 anys (ampliable a 21 anys segons valoració tècnica) que no es troben vinculats al sistema educatiu formal, que no disposen de la titulació de l'ESO o que requereixen un reforç estructural en competències bàsiques, actitudinals i de gestió emocional per poder reincorporar-se amb èxit als circuits educatius reglats o al mercat de treball. Les seves característiques són les especificades al plec de prescripcions tècniques (PPT).

54.360 €