Formalizada Otro tipo

L’objecte del contracte consistirà en la prestació del servei de càtering per a la realització d’un dinar per homenatjar a les persones grans del municipi de Sant Andreu de la Barca, que tindrà lloc el diumenge dia 10 de maig de 2026. Les seves característiques es detallen en el plec de prescripcions tècniques (PPT).

Expediente: B1332026000006

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament de Sant Andreu de la Barca en Barcelona. Duración del contrato: 1 día. Categoría CPV 55300000. Adjudicado el 27 abr 2026 a CATERING CUINATS CASANOVAS SL. Se recibieron 4 ofertas.

39.900
Presupuesto base
39.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
55300000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 04:15
Fecha límite
27 mar 2026, 00:59
Duración
1 día

Adjudicación

Adjudicatario
CATERING CUINATS CASANOVAS SL
NIF
B61752283
Importe
35.482
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 06:24

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

Abierta B1392026000004

Contracte privat de serveis per a la l’adaptació i exhibició de espectacle de Nadal ‘La Fanalera’ en el marc de la programació municipal de Sant Andreu de la Barca

199.727 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Formalizada B1392026000003

Contractació d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026

35.000 €

Formalizada B1392026000003

L’objecte del contracte de referència el constitueix la prestació dels serveisper a la realització d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026, a les 23 hores a l’escenari central, ubicat a l’esplanada del mercat setmanal de Sant Andreu de la Barca, emmarcat dintre de la programació de la Festa Major de 2026. Les característiques tècniques de l'espectacle són les que es detallen al plec de prescripcions tècniques que regeix aquest contracte.

35.000 €

En evaluacion B1332026000010

L'objecte del present contracte consisteix en la prestació d'un servei de docència, tutorització i acompanyament educatiu adreçat principalment a joves del municipi amb la finalitat de garantir l’equitat educativa i el retorn al sistema formatiu reglat. El servei contempla dues actuacions principals: • Actuació 1: Curs de preparació per a les Proves d'Accés a Cicles Formatius de Grau Mitjà (PACFGM). Servei d'impartició acadèmica adreçat a un perfil heterogeni de l'alumnat (persones adultes i joves en edat postobligatòria) amb l'objectiu d'assolir les competències acadèmiques necessàries per a superar la prova oficial d'accés regulada pel Departament d'Educació i formació Professionalde la Generalitat de Catalunya. • Actuació 2: Programa d'actuació integral i segona oportunitat "Reenganxa't". Acció formativa transversal, de caràcter no reglat, adreçada específicament a joves d'entre 16 i 20 anys (ampliable a 21 anys segons valoració tècnica) que no es troben vinculats al sistema educatiu formal, que no disposen de la titulació de l'ESO o que requereixen un reforç estructural en competències bàsiques, actitudinals i de gestió emocional per poder reincorporar-se amb èxit als circuits educatius reglats o al mercat de treball. Les seves característiques són les especificades al plec de prescripcions tècniques (PPT).

54.360 €