Abierta 22 sep 2026 (20d 5h) Obras

L’objecte del contracte consisteix en l’execució de les obres necessàries per a la instal·lació d’una infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics (IRVE) al pàrquing municipal de l’edifici de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, situat a la Plaça de la Vila, 1. Les obres inclouen la instal·lació de 30 estacions de recàrrega amb un total de 54 preses en corrent altern, l’execució de les canalitzacions, cablejats, sistemes de protecció, connexió al quadre elèctric existent, així com totes les actuacions auxiliars necessàries per al correcte funcionament de la instal·lació

Expediente: 17079/2026

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 45310000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 22 sep 2026.

207.681
Presupuesto base
249.217
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 12:04
Fecha límite
22 sep 2026, 12:00 (20d 5h)
Duración
2 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 20 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (45 en Barcelona)

Abierta 001_26003336

obres per l'arranjament de guals de vianants a l'entorn de la Plaça de la Pau al Districte de Sant Martí Barcelona amb mesures de contractació pública sostenible

165.261 €

Abierta 2026/093 (92/2026/CONT)

Obres per executar la Instal·lació de sistemes de videovigilància als polígons Congost, Jordi Camp, Cal Gordi, Coll de la Manya, Font del Radium i Palou Nord segons el Projecte executiu per a la instal·lació de sistemes de videovigilància als set polígons industrials de Granollers, (obra 8/2026/PROBR).

391.031 €

Abierta 2026/4122

Obres de reparació de la coberta plana de l’escola dels Germans Corbella

39.962 €

Abierta 01040604/2026/18

L’objecte del present contracte és la prestació del manteniment de les fonts lúdiques i ornamentals clorades, fonts de boca, i de les instal·lacions de reg automàtic de l’arbrat viari i espais verds municipals de Sant Pere de Ribes. Els seus principals objectius són: - Mantenir en perfecte estat de funcionament i conservació les instal·lacions. - Actualitzar i mantenir l’inventari existent i la documentació tècnica de les instal·lacions. - Efectuar les revisions de les instal·lacions segons la vigent normativa d’aplicació. - Efectuar totes les actuacions de manteniment, prevenció i correcció per donar compliment a les normatives d’aplicació en matèria de control i prevenció de la legionel·la, així com la redacció dels nous protocols reglamentaris (PPCL) per aquelles fonts que no disposin i pels sistemes de reg. - Planificar i executar les actuacions d’acord amb el Pla Director municipal del verd urbà. - Solucionar les incidències i avaries que puguin sorgir, amb el mínim temps possible. - Adequar les instal·lacions a la vigent normativa d’aplicació. Amb la finalitat de garantir una correcta execució del servei d’acord amb l’objecte del contracte, s’inclouran les següents prestacions: - Prestació P1, manteniment preventiu i normatiu de les instal·lacions. - Prestació P2, manteniment correctiu, avaries i incidències de les instal·lacions. La prestació principal del contracte serà la corresponent als serveis (manteniment preventiu i part del correctiu) davant els subministraments (part del manteniment correctiu), ja que el valor estimat de les prestacions de manteniment preventiu és major, pel que la seva preparació i adjudicació es determinarà conforme l’establert per als contractes de serveis, amb les condicions assenyalades en la LCSP.

399.971 €

Abierta 5576/2026

Obres de restauració de la coberta de la Capella de Sant Benet per tal de justificar la situació de salubritat a l’emplaçament de referència, així com restaurar els paraments de façanes, per tal d’evitar la degradació del monument, declarat Bé Catalogat d’Interès Nacional (BCIN). Concretament s’intervé als paraments exteriors, coberta i trobada de les façanes amb el terreny.

82.610 €

Abierta 610.2026.115

Obras de la fase 1 de la reforma y ampliación del equipamiento municipal Can Felipa, situado en la plaza Josep María Huertas Claveria 1, en el distrito de Sant Martí, en Barcelona.

12.697.926 €

Abierta 218/2026

Obres d'arranjament de 32 quadres d'enllumenat públic d'Arenys de Munt, segons projecte redactat per l’enginyer industrial Josep Ibañez Gassiot, que especifica els documents de diagnosis i valoració econòmica del arranjament dels defectes de baixa tensió de tots els quadres d’enllumenat.

225.973 €

Abierta B3102026000018

Instal·lació fotovoltaïca a les cobertes de la Caserna de la Policia Local i de l'Arxiu Municipal

71.959 €

Abierta OBM/2026/67

Les actuacions necessàries al Poliesportiu Nostra Llar al municipi de Sabadell per a millorar la pista poliesportiva i adequar-la per la pràctica d'hoquei i patinatge artístic, renovant el paviment i adequant la tanca a la normativa.

81.083 €

Abierta 2025_2511

És objecte del contracte les obres contingudes en el Projecte drenatge al camí d’accés a la muntanya rodona al terme municipal de Subirats

70.670 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut per a les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Raons que ho justifiquen: - Pas insuficient per a vianants en el tram central de ponts adjacents o en continuïtat sobre Can Gatxet i els FGC. Només existeix a un costat (est) i d'una dimensió de poc més d’1 metre. A la banda oposada només hi ha el voral. - Absència d’espai per al futur carril per a bicicletes, ara inexistent. D'altra banda, contextualitzat en un procés de consolidació general de xarxa ciclista al municipi. - Manca de connexió adaptada entre Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Els dos nivells només resten connectats per unes escales al límit normatiu.

52.064 €

Abierta 31878/2025

Redacció del projecte de reparació de paviments i millora de l’accessibilitat al barri de l’Eixample i direcció de les obres, en el cas que es duguin a terme. - Reparació i re-pavimentació de voreres degradades, amb substitució de peces trencades o enfonsades, regularització de pendents i execució de trams nous on sigui necessari - Re-asfaltat i reparació de calçades que presentin clots, enfonsaments o irregularitats superficials - Ampliació puntual de voreres en trams amb secció insuficient per al pas segur de vianants - Formació de nous passos de vianants adaptats, amb rampes, paviments podotàctils i rebaixes de vorera d’acord amb els criteris d’accessibilitat universal - Execució d’orelles (eixamplaments de vorera a les interseccions) per reduir la distància de pas, augmentar la visibilitat i la seguretat dels creuaments - Revisió i reposició del mobiliari urbà afectat per les obres (bancs, pilones, papereres, etc.) Aquest projecte haurà de ser desenvolupat i lliurat seguint els requisits de la metodologia BIM, conforme a la documentació inclosa a l’annex 1 del PPT.

155.056 €

Abierta 17304/2026

Contractació de les obres corresponents a la memòria tècnica "Creació d’un nou espai verd a la plaça de Sant Pere". Aquestes obres per a l’adequació de la plaça consisteixen en: - Demolició del paviment existent, per a l’execució de parterres i rases, i reposició del paviment quan sigui necessari. - Excavació en els àmbits d’escocells i parterres. - Execució de les rases de la xarxa de reg (excavació, canonades, vàlvules...), incloent una nova escomesa. - Execució de les rases de desviament dels serveis existents (enllumenat i telecomunicacions) i desplaçament dels elements fixos existents. - Plantacions - Mobiliari

41.378 €

Abierta 38440/2025

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei de mediació i convivència per oferir a la ciutadania l’oportunitat de gestionar els seus propis conflictes, de manera pacífica i negociada.

144.610 €

Abierta 52724/2025

L’objecte del projecte és l‘execució de diferents actuacions d’arranjament dels paviments i millora de l’accessibilitat del sector Pla de la Pagesa.

1.263.663 €