Formalizada Servicios

L’objecte del contracte consisteix en la prestació d’un servei d’agència de màrqueting digital que pugui portar a terme la planificació, posada a punt, execució, pagament de costos publicitaris i seguiment i control de les campanyes de màrqueting digital de totes les unitats de negoci del TecnoCampus: - Estudis de grau i programes i activitats relacionats amb els estudis i docència del TecnoCampus. - De formació permanent (màsters universitaris, màsters i postgraus propis, cursos d’especialització i resta de formació de la unitat HUB4T). - Programes i activitats pròpies del departament de Transferència, Innovació i Empresa. - Comercialització d’espais i activitats del Centre de Congressos TecnoCampus .

Expediente: ES_LA0011122_2025_EXP_312

Contrato de servicios formalizado por Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79340000. Adjudicado el 4 mar 2026 a COMUNICACIÓN LA MAGNÉTICA S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

535.170
Presupuesto base
856.272
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79340000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 16:04
Fecha límite
21 nov 2025, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
COMUNICACIÓN LA MAGNÉTICA S.L.
NIF
B65123150
Importe
520.009
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 16:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GESTIÓN INTEGRAL DE LA ADMINISTRACIÓN DE PERSONAL: CONTRATACIÓN, GESTIÓN DE NÓMINAS Y LIQUIDACIONES, IMPLANTACIÓN DE UN PORTAL DE LA PERSONA TRABAJADORA CON CONTROL HORARIO Y ASESORAMIENTO LABORAL PARA LA FUNDACIÓN TECNOCAMPUS MATARÓ-MARESME.

461.120 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_103

Subministrament de material de pintura per les instal·lacions de Tecnocampus

15.757 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ D’ACTIVITATS PRÀCTIQUES NÀUTIQUES AMB ALUMNAT DE LA FUNDACIÓ TECNOCAMPUS

48.000 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

Contracte de serveis per a la realització d'activitats pràctiques nàutiques dirigides a l'alumnat de les assignatures Esports Nàutics I i Esports Nàutics II del Grau en Ciències de l'Activitat Física i l'Esport (CAFE) de la Fundació TecnoCampus Mataró-Maresme, mitjançant l'ús d'instal·lacions nàutiques especialitzades i la posada a disposició dels recursos humans i materials necessaris per al desenvolupament de les activitats.

24.000 €