Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte consisteix en la prestació dels serveis de calibració dels equips de mesura i control de metrologia del laboratori de l’ACA. Amb la finalitat de garantir el correcte funcionament del laboratori resulta necessària la contractació per realitzar el servei de verificació i calibració dels diferents equips de mesura del laboratori de l’Agència Catalana de l’Aigua. Aquests equips intervenen en les analítiques acreditades per ENAC, segons la norma UNE EN ISO 17025, que realitza el laboratori de l’ACA, com són les sondes de temperatura, estufes d’incubació, ultracongeladors, masses, autoclaus, equips de mesura de volum com pipetes i dispensadors, balances analítiques i equips tèrmics com neveres, congeladors, mufla i cronòmetres. Per tots aquests equips ens cal una calibració in situ al laboratori ja que són d’ús diari, excepte pels lots 4,5,7,11 I 12 que podria fer-se fora de les nostres instal·lacions. L’Empresa adjudicatària ha d’estar acreditada per ENAC per la realització de calibracions de massa, temperatura i volum. Els informes resultants de les calibracions hauran d’incorporar la marca ENAC per aquestes magnituds.

Expediente: CTN2600242

Contrato de servicios adjudicado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA) en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 51220000. Adjudicado a CALTECNICA INGENIEROS,S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

58.390
Presupuesto base
58.390
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
51220000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 jun 2026, 14:09
Fecha límite
19 jun 2026, 14:00
Duración
4 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
CALTECNICA INGENIEROS,S.L.
NIF
B82228925
Importe
1.540
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2026
Anuncio de Pliegos 4 jun 2026
Fin Plazo Presentación 19 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (51 en Barcelona)

Abierta 36/2026/1408

Prestació del servei de disseny tècnic, implantació temporal, muntatge, posada en servei, manteniment preventiu i correctiu, assistència tècnica, legalització, desmuntatge i retirada de les instal·lacions elèctriques necessàries per a la Fira del Gall i la Fira de Santa Llúcia, així com el muntatge, manteniment i desmuntatge de les instal·lacions temporals d’abastament i sanejament d’aigua de la Fira del Gall, amb aportació temporal dels equips i materials necessaris.

48.099 €

Abierta 2026AO0128AC

Es objeto del contrato la prestación de los servicios de soporte, por parte de empresas especializadas, a los montajes y desmontajes de los espectáculos, actos y similares que se lleven a cabo en los espacios gestionados por la Unidad Anillo Olímpico de Barcelona de Serveis Municipals, S.A.

209.000 €

Abierta 2026AO0119SU

Suministro, fabricación, transporte, montaje, instalación, conexión, programación, ensayos, pruebas de funcionamiento y puesta en servicio de un nuevo sistema de gradas telescópicas retráctiles motorizadas y las correspondientes butacas.

2.710.000 €

Abierta 2026PT0115AC

2026PT0115AC - Servei de lloguer pista de gel pel Parc d'Atraccions del Tibidabo

53.500 €

Formalizada 47557/2025

Subministrament, en règim de lloguer, d’equips de so i llum i maquinària escènica i audiovisual (amb inclusió de personal tècnic especialitzat) de mig format (categoria 2).

13.650 €

Formalizada 2024 3454

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comerç consistent en la licitació del contracte de serveis consistent en l’organització, la instal·lació i el servei de guàrdia per a incidències del cablejat elèctric de la XI edició del Parets Medieval.

16.573 €

Formalizada ICSOL-2026-24

VCG/PHB - Serveis corresponents als treballs de desviament de xarxa elèctrica existent al sector Rocarodona-Olvan, del municipi d'Olvan

37.599 €

En evaluacion SE290000CO2026040

Servei d’instal·lació i integració d’un sistema robotitzat integrat per a l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès (ETSAV) de la Universitat Politècnica de Catalunya

75.000 €

Formalizada 601.2026.105

Serveis de baixa de la seu de l'Institut Municipal de Paissatge Urbà a l'avinguda Drassanes, 6 de la xarxa de telecomunicació de l'Ajuntament de Barcelona (Elements Xarxa Municipal)

3.028 €

En evaluacion 1527/2026

És objecte del present la contractació del servei de sonorització, il·luminació i vídeo a les activitats que organitzi l’Ajuntament de Santa Margarida de Montbui i la prestació de servei tècnics qualificats per a la cobertura i gestió dels actes que es realitzin a l’Espai de les Arts i del Coneixement Mont-Àgora o en aquells que siguin indicats com a espais d’activitat municipal, incloent-hi les principals activitats festives i/o culturals. Aquest contracte també inclou la sonorització, il·luminació i vídeo en les activitats en què s’hagi llogat les sales de Mont-Àgora a un tercer per part de la societat municipal Montbui Activa SL. Per a aquestes activitats organitzades per tercers, s’establirà un sistema de borsa d’hores màximes/any. En aquest cas, seran 800 anuals. En cada comanda caldrà establir les necessitats tècniques, valorant-se a 40 euros/hora per cada persona tècnica necessària per a la cobertura de les activitats. A més del que estigui disposat a les presents clàusules, regeix tot allò que estigui disposat a les característiques tècniques adjuntes, les quals es consideraran part del present document, podent els licitadors aportar altres solucions tècniques que considerin més favorables a l’objecte del contracte.

206.100 €

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)