Formalizada Otro tipo

L’objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de gestió i dinamització del Programa Cultural de la Setmana de la Fira del Vi, per les edicions següents: - Edició 2026: del 8 al 14 de juny de 2026. - Edició 2027: del 12 al 18 d’abril de 2027 (previsiblement). Aquest contracte, en cadascuna de les edicions, inclourà activitats paral·leles (realitzades de dilluns a divendres), la celebració de la Fira del Vi (dissabte) i de la Fira del Vermut (diumenge). La Fira del Vi i la Fira del Vermut són dues fires especialitzades en el mon vinícola, i són unes de les actuacions de dinamització comercial que s’organitzen des de l’Ajuntament de Sant Andreu de la Barca per fomentar l’activitat econòmica en el municipi. L’objecte del contracte inclou les prestacions descrites als plecs, i les seves característiques són les que consten especificades al plec de prescripcions tècniques (PPT).

Expediente: B1332026000005

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament de Sant Andreu de la Barca en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79950000. Adjudicado el 29 may 2026 a ASSOCIACIO EL CELLER DEL POBLE - RUVINS. Se recibieron 2 ofertas.

33.000
Presupuesto base
86.421
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79950000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 05:22
Fecha límite
11 abr 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIO EL CELLER DEL POBLE - RUVINS
NIF
G67266478
Importe
32.850
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

Abierta B1392026000004

Contracte privat de serveis per a la l’adaptació i exhibició de espectacle de Nadal ‘La Fanalera’ en el marc de la programació municipal de Sant Andreu de la Barca

199.727 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Formalizada B1392026000003

Contractació d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026

35.000 €

Formalizada B1392026000003

L’objecte del contracte de referència el constitueix la prestació dels serveisper a la realització d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026, a les 23 hores a l’escenari central, ubicat a l’esplanada del mercat setmanal de Sant Andreu de la Barca, emmarcat dintre de la programació de la Festa Major de 2026. Les característiques tècniques de l'espectacle són les que es detallen al plec de prescripcions tècniques que regeix aquest contracte.

35.000 €

En evaluacion B1332026000010

L'objecte del present contracte consisteix en la prestació d'un servei de docència, tutorització i acompanyament educatiu adreçat principalment a joves del municipi amb la finalitat de garantir l’equitat educativa i el retorn al sistema formatiu reglat. El servei contempla dues actuacions principals: • Actuació 1: Curs de preparació per a les Proves d'Accés a Cicles Formatius de Grau Mitjà (PACFGM). Servei d'impartició acadèmica adreçat a un perfil heterogeni de l'alumnat (persones adultes i joves en edat postobligatòria) amb l'objectiu d'assolir les competències acadèmiques necessàries per a superar la prova oficial d'accés regulada pel Departament d'Educació i formació Professionalde la Generalitat de Catalunya. • Actuació 2: Programa d'actuació integral i segona oportunitat "Reenganxa't". Acció formativa transversal, de caràcter no reglat, adreçada específicament a joves d'entre 16 i 20 anys (ampliable a 21 anys segons valoració tècnica) que no es troben vinculats al sistema educatiu formal, que no disposen de la titulació de l'ESO o que requereixen un reforç estructural en competències bàsiques, actitudinals i de gestió emocional per poder reincorporar-se amb èxit als circuits educatius reglats o al mercat de treball. Les seves característiques són les especificades al plec de prescripcions tècniques (PPT).

54.360 €