Formalizada Servicios

L’objecte del contracte consisteix en els serveis logístics i audiovisuals necessaris per donar suport a l’Equip d’Execució d’Activitats de la Universitat Oberta de Catalunya (d’ara endavant UOC) per garantir el bon desenvolupament de les activitats (reunions internes, seminaris, congressos, formacions, defenses de tesi, entre d’altres) que es realitzen dins les instal·lacions de la UOC durant tot l’any. També es requerirà l’aprovisionament del material necessari (mobiliari i audiovisual) per a l’execució dels esdeveniments.

Expediente: HSE00019/2024

Contrato de servicios formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71356300. Adjudicado el 11 dic 2025 a Iniciatives Events SL. Se recibieron 5 ofertas.

217.955
Presupuesto base
784.637
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71356300
Publicación
4 mar 2026, 18:49
Fecha límite
19 dic 2024, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Iniciatives Events SL
NIF
B64709363
Importe
190.793
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 19 dic 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16