Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte consisteix en els serveis de direcció de fabricació (incloent la direcció d'execució tècnica de la fabricació, control econòmic, control de qualitat, projecte d'activitats, validació en fred i certificació) i els serveis de validació en operació continuada i certificat final d'activitat en el procés de fabricació d’una unitat mòbil d’assaig de tecnologies de descarbonització corresponent a la unitat d’assaig de captura de CO2 per adsorció mitjançant sorbent sòlid, incloent els mòduls de pre-captura i post-captura, en base amb un disseny predefinit.

Expediente: EXP 08-2026

Contrato de servicios adjudicado por Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ). Procedimiento abierto. Categoría CPV 71000000. Adjudicado a UTE CIURECATSO. Se recibió 1 oferta.

785.000
Presupuesto base
785.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71000000
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
20 mar 2026, 13:00

Adjudicación

Adjudicatario
UTE CIURECATSO
NIF
G66210345
Importe
676.986
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ)