Adjudicada Suministros

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament del material per equipar als agents que ocuparan les dues furgonetes de la unitat de reforç a la Proximitat Estratègica. La cobertura de les necessitats materials de la unitat, permet que els agents realitzin les intervencions amb més recursos i amb una major eficàcia.

Expediente: SGT/2026/2

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 35200000. Adjudicado a ARMERIA RAVELL S.L. Se recibió 1 oferta.

47.565
Presupuesto base
57.078
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
35200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2026, 14:11
Fecha límite
30 abr 2026, 01:59
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ARMERIA RAVELL S.L
NIF
B08073264
Importe
44.743
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2026
Anuncio de Pliegos 15 abr 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta 2026/980

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

57.851 €

Abierta 2026/0022492

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

58.500 €

Abierta 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

52.540 €

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta SGT/2026/7

El contrato tiene por objeto el suministro e instalación de cámaras de videovigilancia en la ciudad de Sabadell, a la vía publica. Se tendrá que realizar de conformidad con el "Proyecto Suministro e instalación de cámaras de videovigilancia Modificado" aprobado por la Junta de Gobierno Local, en sesión ordinaria, el 23 de marzo de 2026.

242.448 €

Abierta URB/2026/24

333/2026 Projecte executiu de les obres de reforma del carrer de l'Alcalde Ribé

693.246 €

Abierta OBM/2026/37

332/2026 Projecte de sala d'estudi i lectura en autoservei a la Biblioteca Vapor Badia

486.368 €