Formalizada Suministros

L’objecte de l’Acord Marc és la selecció de l’empresa que podrà efectuar el corresponent subministrament de productes per procediments de laparoscòpia i cirurgia oberta per al CSA, d’acord amb les característiques tècniques i condicions definides en el Plec de Prescripcions Tècniques.

Expediente: 28-CSA-2024

Contrato de suministros formalizado por Consorci Sanitari de l'Anoia en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33141000. Adjudicado el 29 ene 2026 a Applied Medical Distribution Europe B.V. Sucursal en España. Se recibieron 12 ofertas.

574.196
Presupuesto base
1.148.392
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33141000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:51
Fecha límite
23 abr 2025, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Applied Medical Distribution Europe B.V. Sucursal en España
NIF
W0034809D
Importe
169.662
Ofertas recibidas
12

Organismo contratante

Consorci Sanitari de l'Anoia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:09

Mismo sector y zona (33 en Barcelona)

Abierta 2026/0013420

Subministraments de grues, lliteres i cadires d’higiene per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona

73.990 €

Abierta CS/AH01/1101476305/27/PSS

Subministrament de material fungible per l’aparell de proves d’exercici cardiopulmonar per a la unitat de Rehabilitació Cardiorespiratòria de l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

7.723 €

Abierta 2026/32584P

Contracte de subministrament de vehicle portafèretres pels cementiris municipals

86.559 €

Abierta CS/AH01/1101478707/26/PSS

Subministrament d'un dispositiu de protecció embòlica cerebral per a l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

22.491 €

Abierta HM-2026-307

Subministrament, muntatge, instal·lació, posada en funcionament i formació de 5 generadors electroquirúrgics d'alta freqüència amb sellador de vasos destinats al Bloc Quirúrgic de l’Edifici C de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

59.700 €

Abierta SGT/2026/2022

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament del material que utilitzarà la unitat de trànsit: des d'aquells elements que seran d'utilitat directe per al control del trànsit, com altres elements necessaris per atendre emergències en les quals hagi d'intervenir el cos de policia. La cobertura de les necessitats materials de la unitat, permet que els agents realitzin les funcions assignades amb més recursos i amb una major eficàcia.

12.277 €

Abierta HM-2026-304

Suministro de desfibriladores y suministro sucesivo y continuado del fungible asociado, para la Hospital del Mar y para el Hospital de la Esperanza, centros del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, según características y condiciones definidas en el Pliego de prescripciones técnicas de la licitación.

555.490 €

Abierta 27SM0183Q

Suministro de un sistema de secuenciación NGS con cesión de equipamiento para el Consorci Corporació Sanitària Parc Taulí

1.666.000 €

Abierta 209407T

El presente Acuerdo Marco tiene por objeto el suministro de productos de serigrafía, rotulación, imprenta, pinturas y otros materiales destinados a cubrir las necesidades del IMSD, así como la prestación de servicios de impresión, de conformidad con lo dispuesto en el PPT. El suministro de los productos referidos deberá realizarse de conformidad con lo que se establece en las normativas vigentes, en este PCAP, en el PPT y en el resto de documentación contractual que rige la presente licitación.

159.322 €

Abierta CS/AH08/1101478826/26/PSS

Subministrament de detector portàtil RX

21.530 €

Más licitaciones de Consorci Sanitari de l'Anoia