Formalizada Servicios

L’objecte de la prestació del servei és la contractació del manteniment bàsic (prevenint possibles avaries) i reparació d’avaries del Parc Mòbil Municipal de l’Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts, per mantenir el seu nivell tècnic i/o funcional.

Expediente: CTON2025000033

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50115000. Adjudicado el 28 abr 2026 a Rodi Metro, SL. Se recibió 1 oferta.

66.602
Presupuesto base
146.524
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50115000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 mar 2026, 06:24
Fecha límite
23 ene 2026, 16:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Rodi Metro, SL
NIF
B60864311
Importe
54.842
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Abierta 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts