Formalizada Servicios

L’objecte de la present memòria és la justificació dels diferents aspectes que han de regular la contractació mitjançant procediment obert dels serveis de comunicacions de veu fixa així com la garantia, manteniment i gestió associada als equips i sistemes requerits. De forma específica, els objectius del contracte són: - Renovar tecnològicament els sistemes de comunicacions de veu fixa. - Garantir l’evolució tecnològica dels serveis de comunicacions coherent amb l’evolució del mercat i l’aparició de noves necessitats per part de l’Ajuntament. - Dotar de majors prestacions de comunicacions de veu als usuaris de l’Ajuntament, en especial orientades a permetre la mobilitat i el teletreball. El detall de l’objecte contractual figura en el Plec de Prescripcions Tècniques.

Expediente: DC MIXT 27_25 (202500023123G)

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Gavà en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 64210000. Adjudicado el 7 ago 2026 a Loops Cloud Computing. Se recibió 1 oferta.

111.700
Presupuesto base
213.440
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
64210000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
23 ene 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Loops Cloud Computing
NIF
B65931610
Importe
104.043
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Gavà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (64 en Barcelona)

Abierta N202600484

Servicio de mensajería a nivel nacional

111.404 €

Abierta 2026/00001965T

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II).

592.740 €

Abierta CSE/AH01/1101479302/27/PO

Servicio del plan de comunicación del programa de detección precoz de cáncer de mama del Hospital Universitari Vall d'Hebron

84.958 €

Abierta 2026-SE-OH-23

Servicios necesarios para la renovación, mantenimiento y monitorización de la infraestructura de red LAN deacuerdo con las condiciones y características establecidas en el PPT. Complementariamente es objeto del contrato promover la perspectiva de género con la adopción de un lenguaje inclusivo e igualitario.

1.405.714 €

Abierta 2026 3462

L’objecte del contracte és la prestació del servei de distribució de material informatiu, divulgatiu i de comunicació institucional de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

40.000 €

Abierta CPA26070001

Contracte de serveis de missatgeria per a l’Institut Municipal d’Urbanisme, amb mesures de contractació pública sostenible

13.736 €

Adjudicada X2026002465

Contractació dels serveis de telecomunicacions de l’Ajuntament de Viladecavalls, en el marc del contracte centralitzat de serveis de telecomunicacions formalitzat pel Consorci Localret, corresponent al Lot 1 – Serveis de comunicacions.

69.600 €

Adjudicada CON.EXP2026000063

L’objecte del present plec de clàusules és regular la contractació del servei de recollida, transport i lliurament de correspondència de l’Ajuntament de Manresa, segons el règim que s'indica en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte. En concret, s’hi inclouen les trameses següents: a) Correu ordinari (àmbit nacional i internacional). b) Correu certificat (àmbit internacional). c) Notificacions administratives (àmbit local i interurbà). d) Paqueteria (àmbit nacional i internacional). e) Paquet lleuger (àmbit nacional).

210.744 €

Formalizada 2025 4296

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comunicació de l'Ajuntament de Parets del Vallès, consistent en la licitació contracte administratiu per a la prestació del servei de “streaming” per tvParets, d’acord amb els requisits que es detallen al plec de prescripcions tècniques particulars.

25.600 €

Formalizada 2025_EXP_F204_0001294-CDRB/2025/0001376

Contracte de serveis de connectivitat a l’Anella científica, així com altres serveis TIC

13.998 €

Más licitaciones de Ajuntament de Gavà