Formalizada Concesión de servicios

L'objecte de la present licitació és l'atorgament de la concessió de servei del bar del Casal Social de Vallserrat

Expediente: 6427/2025

Contrato de concesión de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires en Barcelona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 55410000. Adjudicado el 26 jun 2026 a LAURA VARELA VALLEDOR. Se recibieron 3 ofertas.

33.000
Presupuesto base
1.189.628
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:32
Fecha límite
16 abr 2026, 16:30
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
LAURA VARELA VALLEDOR
NIF
47322340R
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires

Formalizada 3048/2024

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de reforma de l’àrea de jocs infantils de la Plaça Rosa Comajuncosa, de Sant Esteve Sesrovires. Les característiques d’aquest subministrament i instal·lació de jocs infantils per la renovació del parc, així com les condicions en que han de ser realitzades les obres, venen determinades en el PROJECTE EXECUTIU DE REFORMA DE LA PLAÇA ROSA COMAJUNCOSA DE SANT ESTEVE SESROVIRES.

161.940 €

Formalizada 1151/2025

És objecte del contracte l’execució de les obres del “Projecte tècnic executiu d`Instal·lació de plaques fotovoltaiques a Ajuntament i Policia Local, Camp de Futbol, Casal de la Gent Gran, Casal de Ca n’Amat, Local social de Vallserrat, Centre Cívic Escoles Velles i Llar d’infants la Ginesta ” promoguda per L’Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires. Aprovat definitivament en data 10 de maig de 2024.

521.316 €

Formalizada 3825/2023

L’objecte del contracte és la contractació d’un servei d’assessorament i gestió en matèria de comunicació per a l’Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires.

29.752 €

Anulada 297/2025

Concessió de serveis d'explotació de màquines de venda automàtica de begudes i aliments als equipaments esportius

43.200 €

Desierta 297/2025

L'objecte del contracte és la concessió de serveis d'explotació de màquines de distribució automàtiques de begudes calentes, fredes i aliments al Complex Esportiu Municipal i al Pavelló Poliesportiu Municipal, integrant criteris de sostenibilitat mediambiental en els productes subministrats i en l'execució del servei.