Adjudicada Servicios

L’objecte de la present licitació és la redacció d’un projecte constructiu on s’incloguin totes les actuacions necessàries per adaptar les instal·lacions existents de l’àrea d’estacionament de vehicles pesants del Polígon Industrial de Mas Ferrer, (en endavant Truck Park Reus) ubicat al c/Pintor Fuster, 3 (Reus) a la normativa vigent, amb especial atenció als aspectes de protecció contra incendis, la instal·lació elèctrica, la instal·lació de separadors d’hidrocarburs i la legalització de totes les instal·lacions, entre d’altres, a fi i efecte de poder disposar de llicència ambiental de l’activitat. Els treballs també inclouran subsidiàriament aspectes menors com l’actualització de la senyalització horitzontal i vertical, així com el monòlit corporatiu de la Generalitat de Catalunya. El Projecte Constructiu resultant, haurà de seguir totes les instruccions, normes i plecs de condicions propis d’INFRAESTRUCTURES.CAT, atès que, serà aquesta empresa l’encarregada de desenvolupar les obres que s’hi defineixin. A nivell formal, la imatge corporativa del projecte serà la pròpia de CIMALSA. CIMALSA no té mitjans propis suficients per desenvolupar aquest projecte, motiu pel qual promou la present licitació i posterior contractació.

Expediente: 2026/09/SRV/OB/PROJ_TRREUS

Contrato de servicios adjudicado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 71356200. Adjudicado a INVALL, SA. Se recibieron 7 ofertas.

61.625
Presupuesto base
61.625
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71356200
Publicación
12 may 2026, 18:09
Fecha límite
3 jun 2026, 15:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
INVALL, SA
NIF
A43008424
Importe
60.195
Ofertas recibidas
7

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)