Formalizada Suministros

L’objecte de la present licitació és la contractació del subministrament d’un vehicle nou tipus furgoneta en modalitat de rènting, amb les especificitats tècniques mínimes requerides a l’apartat 3 dels plec de prescripcions tècniques, tant per donar suport logístic al desplaçament de persones per a la promoció turística del territori – assistència fires especialitzades i/o accions i actes promocionals arreu del territori, tant nacional com europeu -, com aquell destinat a la seva difusió, per oferir suport a tot l’empresariat i a les institucions turístiques del nostre territori.

Expediente: 2026/116

Contrato de suministros formalizado por Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA en Girona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 66114000. Se recibió 1 oferta.

38.400
Presupuesto base
38.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
66114000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:44
Fecha límite
27 feb 2026, 14:00
Duración
4 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 04:39

Mismo sector y zona (66 en Girona)

Abierta 2026040555

L'objecte del contracte és la prestació dels serveis financers d'assegurances que cobreixi la responsabilitat civil patrimonial de l'administració (RC explotació), així com la responsabilitat civil Patronal i la responsabilitat civil Professional de les persones empleades i vinculades a l'Ajuntament de Girona, així com danys Patrimonials Primaris Purs, tot de conformitat amb el que disposa el Plec de Prescripcions tècniques que regeixen la contractació.

720.000 €

Abierta FS263_2026

FS263_2026 contractació mitjançant procediment obert, no harmonitzat, dels serveis relatius a l’assegurança de responsabilitat patrimonial i civil de Figueres de Serveis, SA

36.000 €

Formalizada COBS2025/047

Contractació d'un préstec a llarg termini de 2.650.000,00 € per al finançament de les inversions contingudes en els expedients de crèdit extraordinari CE0001/2025 i el suplement de crèdit SC007/2025 del pressupost 2025.

2.650.000 €

Adjudicada 2026/1082

Assegurança d'accidents col·lectius d'activitats culturals, festes i joventut de l'Ajuntament de Llagostera a través del lot 1 de l'Acord marc d'ACM (2023.01).

439 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000160

Contractació de les pòlisses obligatòries d’accidents en activitats fisicoesportives en medi natural d’FGC i les empreses del Grup FGC (Ref. PO40/26)

8.200 €

Adjudicada GESP2026000012

Adhesió de l’Ajuntament de Figueres a l’Acord Marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2023.01), Lot 1: pòlissa d’assegurança col·lectiva d’accidents per als ens locals”

7.630 €

Prevista X2024001606

Con el fin de cubrir las responsabilidades que puedan derivarse de diferentes riesgos asociados a la actividad municipal, se prevé la cobertura de: - Daños materiales que puedan afectar a bienes inmuebles y muebles de titularidad municipal, así como aquellos que sean utilizados por la Corporación con independencia del título jurídico que legitime su uso; - Responsabilidad civil y patrimonial del Ayuntamiento - Responsabilidad civil de autoridades y del personal al servicio de la corporación; - Responsabilidad derivada del uso y circulación de los vehículos a motor de titularidad municipal - Riesgos de accidentes del personal del Ayuntamiento y de los cargos electos; - Accidentes que puedan sufrir los usuarios de la piscina municipal, del espacio de coworking y de la guardería; - Cobertura relativa a la defensa jurídica del Ayuntamiento de Cassà de la Selva - Seguro de riesgos cibernéticos (ciber-riesgo) que afecten a la corporación.

106.122 €

Adjudicada 2026/2026

Assegurança d'accidents col·lectiva del casal d'estiu (Matins d'art), a través de l'Acord marc d'ACM (2023.01).

512 €

En evaluacion X2026000613

Concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per a inversions 2026

1.175.890 €

Formalizada 2889/2026

Assistència sanitària al col·lectiu de funcionaris de l’Ajuntament de Palamós, que, d'acord amb el RD 480/1993, de 2 d'abril, va quedar integrat en el règim general de la Seguretat Social.

60.588 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

38.400 €

Formalizada 2025/525

Subministrament de material tècnic audiovisual en règim de lloguer, així com del servei tècnic, logístic i de muntatge i desmuntatge per accions que organitza el Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

480.000 €