Formalizada Servicios

L’objecte de la present licitació és la contractació del servei de manteniment preventiu, correctiu i de telemanteniment del sistema de gestió d’edificis (BMS) instal·lat a l’edifici Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Aquest servei és necessari per garantir la disponibilitat permanent del sistema, la seguretat operativa i la correcta supervisió dels equips i instal·lacions associades.

Expediente: LICI 2026-020 SERVEI DE MANTENIMENT BMS

Contrato de servicios formalizado por Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50324100. Adjudicado el 15 jun 2026 a BAUM CONTROL INGENIERÍA Y SERVICIOS, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

29.400
Presupuesto base
79.380
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50324100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 18:01
Fecha límite
17 abr 2026, 17:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
BAUM CONTROL INGENIERÍA Y SERVICIOS, S.L.
NIF
B85137602
Importe
28.788
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS FREEDOM EVO 2 DE L’IMID-BIOBANK DEL BIOBANC DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

57.200 €