En evaluacion Servicios

L'objecte de la present licitació és la contractació del servei de gestió de nòmines i d'assessoria laboral (servei de gestoria) que inclou les activitats necessàries per a la completa i correcta gestió de les obligacions en matèria laboral inherents a l'Ajuntament de Vilassar de Mar, tant respecte del personal laboral com del personal funcionari, en els termes que es detallen al Plec de prescripcions tècniques particulars.

Expediente: X2026002222 - SG/SV-15/26

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Vilassar de Mar. Categoría CPV 79414000.

25.583
Presupuesto base
102.333
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79414000
Publicación
27 jul 2026, 17:39
Fecha límite
5 ago 2026, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Vilassar de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 5 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 19:00

Más licitaciones de Ajuntament de Vilassar de Mar