Desierta Administrativo especial

L'objecte de la present licitació és la concessió d’una llicència d’ús privatiu per al bar de la piscina municipal (carretera d’Igualada s/n del Pont d’Armentera), per a la temporada d’estiu 2026, amb possibilitat de pròrroga d’un any més.

Expediente: 4311350006-2026-0000021

Contrato de contrato administrativo especial declarado desierto por Ajuntament del Pont d'Armentera en Tarragona. Categoría CPV 55330000.

400
Presupuesto base
400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
55330000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 10:05
Fecha límite
12 feb 2026, 00:59

Organismo contratante

Ajuntament del Pont d'Armentera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:25

Mismo sector y zona (55 en Tarragona)

Anulada 4314760009-2020-0000037

atorgament de llicència d'ús privatiu del domini públic per a l'ocupació privativa de bar i restaurant del local cívic-sociocultural La Societat i de la piscina municipal de Solivella

350 €

En evaluacion 2026/09

L’objecte del contracte (Exp. 266/2026) consisteix en la gestió indirecta de l’explotació del Bar del Casal Municipal de Pratdip, sota la modalitat de concessió de serveis. Els punts clau d'aquest objecte són: Activitat: Inclou els serveis de cafeteria, restaurant i cantina, identificats amb els codis CPV 55330000-2, 55300000-3 i 55510000-8. Ubicació: El servei es prestarà a les instal·lacions municipals situades a l’Avinguda de Catalunya, núm. 9, les quals compten amb una superfície de 371 m². Finalitat: La concessió té com a objectiu cobrir la demanda d'oferta de restauració al municipi i proporcionar un servei complementari als usuaris del Casal. Risc operacional: Atesa la seva naturalesa de concessió, el contractista assumirà el risc operacional de l'explotació del servei.

1.957 €

En evaluacion TE/43008419/2026/07

Servei de bar-cantina de l’Institut de Camarles, destinat a l’alumnat, professorat i personal d’administració i serveis del centre

413 €

Formalizada REU-71/2026

Avituallamiento Incidencia Sieb Del 25 Al 26 De Julio

60 €

Formalizada 4312480001-2026-0000805

Llicència ús comú especial del domini públic per a la instal·lació i explotació de la barra del bar de la Festa Major d'estiu 2026

100 €

Formalizada 114/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’àpats per a les persones usuàries de la residència i centre de dia de Vandellòs, gestionats per SUMAR. El servei comprèn l’elaboració dels àpats, que es farà a les mateixes instal·lacions municipals on està ubicada la residència, l’adequació nutricional dels menús, la seva adaptació individualitzada, la seguretat alimentària, la correcta conservació i transport, i la coordinació amb el model d’atenció propi de SUMAR.

88.880 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 472/2026

Gestió, explotació, comercialització, manteniment i dinamització de cinc habitatges d’ús turístic de titularitat municipal, ubicats en el nucli urbà de Corbera d'Ebre.

14.400 €

Desierta 1/2025

Concessió demanial de l'espai destinat a bar-restaurant al Poliesportiu Municipal de Flix

8.542 €

En evaluacion 4314950006-2026-0000102

Concessió administrativa d'ús privatiu de bé de domini públic per concurs.

24.000 €

Más licitaciones de Ajuntament del Pont d'Armentera

Formalizada 4311350006-2026-0000338

Mitjançant acord del Ple de l'Ajuntament del Pont d'Armentera de 4 de juny de 2026 es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte de serveis de manteniment i conservació de la xarxa d'aigua i clavegueram, mitjançant contractació conjunta. Es fa públic el Lot 1 del contracte.

24.480 €

Formalizada 4311350006-2026-0000073

Mitjançant acord de junta de govern de 12 de febrer de 2026 de l'Ajuntament del Pont d'Armentera es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte dels serveis de control integrat de plagues, mitjançant procediment obert simplificat. Es publica l'adjudicació corresponent al Lot 1.

7.360 €

En evaluacion 4311350006-2025-0000594

Obres de reforma de la piscina municipal

496.880 €

Adjudicada 4311350006-2025-0000592

Contracte basat en acord marc de subministrament en la modalitat de compra d'un vehicle elèctric per a la brigada municipal, de conformitat amb el Lot 7 de l’Acord marc de subministrament de maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.07).

28.150 €

Formalizada 4311350006-2026-0000014

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de vigilància, salvament i socorrisme aquàtic a la piscina municipal durant la temporada d’estiu de les piscines municipals del Pont d’Armentera i de Figuerola del Camp, per lots, mitjançant procediment obert i contractació conjunta.

17.857 €