Abierta 21 sep 2026 (17d 4h) Servicios

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

Expediente: LICI 2026-036

Contrato de servicios publicado por Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 90513000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

10.000
Presupuesto base
22.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90513000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 18:01
Fecha límite
21 sep 2026, 15:00 (17d 4h)
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 17 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:22

Mismo sector y zona (90 en Barcelona)

Abierta 2026/3003

El contracte present té com a objecte la prestació del servei de control periòdic de plagues, d’acord amb els principis del control integrat de plagues.

25.980 €

Abierta 20262149

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

40.510 €

Abierta 08045021/2026/02

Servei de neteja de l’Institut Estela Ibèrica

61.783 €

Abierta 5596/2026

Servei de control de plagues a l'aparcament Monestir del carrer Vallès 13 de sant Cugat del Vallès

6.000 €

Abierta 2025/0005336

Els serveis de consultoria objecte d’aquest contracte son els següents: • Assessorament energètic i ambiental. • Gestió documental per al manteniment i renovació del Distintiu de Garantia de Qualitat Ambiental (DGQA). • Gestió documental relativa al càlcul de la petjada de carboni i al programa d’acords voluntaris per a la reducció de gasos amb efecte d’hivernacle (GEH). • Elaboració i gestió del programa de gestió de residus del CCCB. • Elaboració del procediment o guia de recopilació de les dades per part dels diversos serveis del CCCB.

72.800 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta CTTE1239

Serveide recollida i selecció de tèxtil i calçat, logística de contenidors i recollida a domicili a la ciutat de Barcelona, a través de la inserció de col·lectius en situació d’exclusió social

529.604 €

Abierta EQUAC-2026-69

El contracte té per objecte el subministrament de contenidors i el serveis de recollida, transport, tractament, eliminació i gestió dels diferents residus que es generen de l'activitat que realitza EQUACAT S.A. al Canal Olímpic de Catalunya. Es tracta per tant d'un contracte mixt, en els termes previstos a l'art. 18 LCSP.

61.536 €

Abierta 2026/0003765

Servei de lloguer i transport de contenidors de residus vegetals i altres residus provinents dels jardins de diversos recintes de la Diputació de Barcelona, dividit en 2 lots.

97.921 €

Abierta 347/2026

Servicio de limpieza del edificio ocupado por la Inspección Provincial de Trabajo y Seguridad Social de Barcelona y la Inspecció de Treball de Catalunya.

322.105 €

Más licitaciones de Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS FREEDOM EVO 2 DE L’IMID-BIOBANK DEL BIOBANC DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

57.200 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

L’objecte del present Plec és la definició de les especificacions tècniques per a la licitació del servei de manteniment del robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de l’IMIDBiobank del Biobanc de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR), a fi de poder garantir la seva fiabilitat, disponibilitat i correcte funcionament. El robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de Tecan (amb núm. d’inventari 1065130), ubicat a la plataforma de Biobanc de l’IMID-Biobank, és un equipament essencial per al processament, preparació i manipulació automatitzada de mostres biològiques, contribuint a garantir la precisió, la traçabilitat i l’estandardització dels procediments desenvolupats.

26.000 €

Abierta LICI 2026-035 ANÀLISIS METABOLÒMICA (202311-10)

SERVEI D’ANÀLISIS METABOLÒMIC DE LES MOSTRES DEL PROJECTE TOXICITAT CARDIOVASCULAR EN EL CÀNCER DE MAMA HER 2-POSITIU PRECOÇ: DES DE L'AVALUACIÓ DEL RISC FINS A LA PREVENCIÓ (202311-10) DEL GRUP DE RECERCA DE MALALTIES CARDIOVASCULARS DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON (VHIR).

18.150 €

Abierta LICI 2026-035 ANÀLISIS METABOLÒMICA (202311-10)

L’objecte del present procediment de licitació és la contractació del servei d’anàlisi metabolòmica de mostres de sang perifèrica en el marc del Projecte (202311-10) titulat: “Toxicitat cardiovascular en el càncer de mama HER 2-positiu precoç: des de l'avaluació del risc fins a la prevenció”, amb el suport de la Fundació La Marató de TV3, destinat al Grup de Recerca de Malalties Cardiovasculars de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). La necessitat d’aquesta contractació deriva de la finalitat del projecte d’investigació, que requereix la realització d’anàlisis metabolòmiques avançades sobre un volum significatiu de mostres (aproximadament 363 mostres de pacients).

18.150 €