Formalizada Servicios

L’objecte de la licitació és seleccionar a una consultoria per redactar l’Estudi informatiu de la terminal ferroviària de Vilamalla La Secretaria d’Infraestrcutures i Mobilitat ha transmès a CIMALSA la responsabilitat el desenvolupament d’aquesta terminal i la seva futura gestió i explotació, ja sigui amb mitjans propis o amb tercers

Expediente: 2023/05/SRV/EIA_VILAM

Contrato de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 10 meses. Categoría CPV 71240000. Adjudicado el 18 jul 2023 a IGREMAP SLP. Se recibió 1 oferta.

38.000
Presupuesto base
38.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71240000
Publicación
24 mar 2026, 16:06
Fecha límite
29 may 2023, 15:00
Duración
10 meses

Adjudicación

Adjudicatario
IGREMAP SLP
NIF
B62789680
Importe
30.020
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 29 may 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 jul 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 mar 2026, 05:23

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)