Formalizada Suministros

Suministro e instalación de dos electroimanes para aplicar un campo magnético a reacciones químicas llevadas a cabo en una celda electroquímica

Expediente: EXP 18-2026

Contrato de suministros formalizado por Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ) en Tarragona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 38000000. Adjudicado el 31 jul 2026 a ANTEC Magnets S.L.U.. Se recibieron 2 ofertas.

330.000
Presupuesto base
330.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
38000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 12:04
Fecha límite
24 abr 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
ANTEC Magnets S.L.U.
NIF
B95795985
Importe
330.000
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (38 en Tarragona)

Abierta SU 54/26

Subministrament d’Analitzador de xarxes en banda mil·limètrica per al Departament d’Enginyeria Electrònica, Elèctrica i Automàticade la Universitat Rovira i Virgili(Exp. núm. SU 54/26)

100.382 €

Abierta C046_26

L'objecte del present contracte és el subministrament, manteniment i evolució del sistema de localització GPS de la flota de vehicles d’EMATSA, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de condicions tècniques regulador d’aquest contracte.

7.200 €

Abierta PTOP-2026-329

Subministrament d'un analitzador portàtil per a la determinació de contaminants a l'atmosfera en situacions d'emergències associades al Pla d'Emergència Exterior del Sector Químic de Tarragona (PLASEQTA)

79.000 €

Formalizada SU 64/26

Subministrament i instal·lació d’un espectròmetre de Laser Flash Photolysis, nanosecond Transient Absoroption Spectroscopy i Life induced Fluorescense (CE-SDA SU 64/26) (SDA CSUC 23/02)

285.000 €

En evaluacion EXP 23-2026

El objeto del presente contrato es la adquisición de los elementos necesarios para la actualización de un espectrómetro de Resonancia Magnética Nuclear de 500 MHz con sonda enfriada criogénicamente para el Instituto Catalán de Investigación Química.

1.037.000 €

En evaluacion 56/26

Subministrament d'un sistema analític per a la monitorització fisiològica de la maduració del raïm per a la Universitat Rovira i Virgili (URV) SU 56/26

20.000 €

Formalizada 43003653/2026/79

Subministrament de l’equip TGA (Termogravimètric), instal·lació, posada en funcionament i garantia del material necessari de l’Institut Comte de Rius de Tarragona

70.000 €

Formalizada C031_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació al Laboratori d’Ematsa d’un Analitzador de flux continu automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

60.000 €

Formalizada AT26154

Prestació del subministrament de fungibles, recanvis i altre material pel laboratori d’Aigües de Reus per poder realitzar les analítiques per garantir la continuïtat del servei

43.744 €

Formalizada C027_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació d’un analitzador discret multiparamètric automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte

70.000 €

Más licitaciones de Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ)