Desierta Suministros

L'objecte de contracte és el subministrament d’una unitat mòbil d’assaig de captura de CO2 per adsorció mitjançant sorbent sòlid, incloent els mòduls de pre-captura i post-captura, en base amb un disseny predefinit.

Expediente: EXP 09-2026

Contrato de suministros declarado desierto por Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ). Procedimiento restringido. Duración del contrato: 10 meses. Categoría CPV 42000000.

1.940.000
Presupuesto base
2.328.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
42000000
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
20 mar 2026, 13:00
Duración
10 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30

Más licitaciones de Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ)