Adjudicada Suministros

L’objecte de contractació és poder oferir als estudiants del Grau d’Arts de la UOC una eina –en aquest cas, un ítem de caràcter informàtic-, necessària per al desenvolupament de l'activitat docent, que els hi permeti el correcte seguiment de la seva activitat d’aprenentatge a la UOC, aportant un valor estratègic dotant-los d’instruments i recursos professionalitzadors i diferenciadors pel seu aprenentatge.

Expediente: OSU00001/2026

Contrato de suministros adjudicado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 31700000. Adjudicado a Fundació pel Foment de la Societat del Coneixement. Se recibió 1 oferta.

13.749
Presupuesto base
43.998
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31700000
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
23 ene 2026, 00:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Fundació pel Foment de la Societat del Coneixement
NIF
G63445696
Importe
13.749
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08