Formalizada Servicios

L’objecte de contractació és el mostreig i la determinació taxonòmica de peixos, així com el càlcul d’indicadors i la interpretació de resultats, durant els anys 2026, 2027,2028, 2029 i 2030. Aquesta informació permetrà fer la posterior valoració de l’Estat de les masses d’aigua rius a Catalunya. Els treballs, principalment, inclouen: • Mostreig de peixos en rius per al càlcul d’indicadors biològics, a tots els punts (vigilància, operatius, xarxa de referència i Reserves naturals fluvials), amb la freqüència indicada. • Determinació específica dels taxons exòtics (peixos). Comunicació immediata de la seva detecció en cas de tractar-se de noves citacions. • Tractament de les dades i elaboració d’un informe final.

Expediente: CTN2500364

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Categoría CPV 71600000. Adjudicado el 4 feb 2026 a GESNA ESTUDIS AMBIENTALS SL. Se recibieron 3 ofertas.

583.707
Presupuesto base
583.707
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71600000
Publicación
4 mar 2026, 18:47
Fecha límite
24 oct 2025, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
GESNA ESTUDIS AMBIENTALS SL
NIF
B25408816
Importe
560.359
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:41

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)