En evaluacion Servicios

L’objecte d’aquesta licitació és la prestació del serveis de redacció, disseny, maquetació i impressió del butlletí oficial de l’Ajuntament de Gelida. L’Ajuntament no disposa de cap contracte en vigor pel que fa al subministrament i servei de redacció, disseny, maquetació i impressió del butlletí oficial. Així és voluntat de l’Ajuntament regularitzar la contractació de dit servei, tot millorant l’eficiència i la qualitat d’aquest, amb la licitació d’un contracte per tal de potenciar i adaptar els serveis de de redacció, disseny, maquetació i impressió del butlletí municipal a les necessitats actuals del municipi. Els treballs a realitzar queden detallats en el plec de prescripcions tècniques (PPTP), i s’afegiran les que hagi ofert l’adjudicatari a la seva proposta de licitació, sempre d’acord amb la legislació que sigui d’aplicació. En el mencionat PPTP s’hi exposen, també, les condicions i les especificacions de les principals prestacions a realitzar. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu mixt de serveis i subministrament, d'acord amb la definició de l’article 18 i 25.1 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic, per la que es transposen a l’ordenament jurídic espanyol les Directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014 (en endavant LCSP). L’expedient de contractació serà objecte de tramitació ordinària, de conformitat amb els articles 116 i 117 de la LCSP.

Expediente: CONT-000009-2025

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Gelida en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79800000.

22.000
Presupuesto base
48.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79800000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 13:42
Fecha límite
27 may 2026, 01:59
Duración
1 año
Lote
1

Organismo contratante

Ajuntament de Gelida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:31

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Gelida

Abierta CONT-000026-2026

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT, TRANSPORT I INSTAL·LACIÓ D’UN TATAMI ESPORTIU

20.145 €

Abierta CONT-000026-2026

Subministrament, transport i instal·lació d’un tatami esportiu, amb una superfície total aproximada de 12 x 12 metres, destinat a les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Gelida. El material objecte del contracte consisteix en un acordió format per 12 tatamis de 200 x 100 x 4 cm, fabricats amb escuma de densitat A-200 (200 kg/m³), amb base antilliscant, cosits en format acordió, i equipats amb solapa i sistema de tancament mitjançant velcro, per garantir l’estabilitat del conjunt i la seguretat durant l’ús. El subministrament inclou totes les actuacions necessàries perquè el material quedi correctament instal·lat i en condicions òptimes per al seu ús immediat. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu de subministrament d'acord amb la definició dels articles 16.3 b) de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l'ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014.

20.145 €

Abierta CONT-000021-2026

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER L’EXECUCIÓ DEL PROJECTE FORMACIO D’UN APARCAMENT A LA FINCA DE CAN PÀMIES AL NUCLI DE GELIDA

518.043 €

Abierta CONT-000021-2026

L’objecte d’aquesta licitació és l’execució de les obres contemplades en la ““Projecte per a la formació d’un aparcament a la finca de Can Pàmies al nucli de Gelida”, redactat per l’arquitecte Lourdes Mena Sanmartí, núm. col·legiat 67841-4, aprovada inicialment per Junta de Govern local en data 30 d’abril de 2026. Publicat al BOP de Barcelona núm. CVE 202610086593 de data 08/05/2026, al DOGC núm. 9663 de data 12/05/2026 i al tauler d’anuncis de l’Ajuntament. El projecte inclou la intervenció a la part nord-oest de la finca de Can Pàmies, amb la formació d’un aparcament amb accés des de l’avinguda Europa. Bàsicament, té com a objectiu resoldre la necessitat d’estacionament dels usuaris del municipi, derivada de l’orografia del municipi i de la manca de bosses d’aparcament. La proposta preveu un total de 82 places d’aparcament, de les quals 4 estan destinades a persones amb mobilitat reduïda. L’aparcament disposa d’una entrada i una sortida situades a la mateixa avinguda, fet que comporta la necessitat de reconfigurar aquest tram per tal de condicionar l’accés a la finca. El vial interior de l’aparcament es planteja amb un únic sentit de circulació i s’adapta a l’orografia del terreny, organitzant-se bàsicament en dues plataformes: una situada entre les cotes 164,28 i la 166,24 i l’altra plataforma va des de la cota 168,37 fins a la 165,92. La superfície total de l’àmbit és de 4.400,35 m², dels quals 1.403,56 m² corresponen a vial, 1.070,90 m² a aparcament i 1.926,89 m² a zones enjardinades i talussos. Els treballs a realitzar queden detallats en la memòria valorada i el seu plec de prescripcions tècniques (PPTP), i s’afegiran les que hagi ofert l’adjudicatari a la seva proposta de licitació, sempre d’acord amb la legislació que sigui d’aplicació. En el mencionat PPTP s’hi exposen, també, les condicions i les especificacions de les principals prestacions a realitzar.

518.043 €

Abierta CONT-000024-2026

OBRES PER LA REURBANITZACIÓ D’UN TRAM DEL PASSEIG CIRCUMVAL·LACIÓ AL NUCLI DE GELIDA

336.023 €