Adjudicada Servicios

El objeto del presente contrato es la ejecución del Lote 2 «Servicio de Limpieza ordinaria de los exteriores de las instalaciones de Reus Esport i Lleure» de la licitación « Servicio de limpieza de los exteriores de las instalaciones que gestiona Reus Esport i Lleure SA (Lote 2_contrato reservado)»

Expediente: RC_2025_0019

Contrato de servicios adjudicado por Reus Esport i Lleure SA en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 90910000. Adjudicado a ILUNION LIMPIEZA Y MEDIO AMBIENTE S.A. Se recibieron 2 ofertas.

854.574
Presupuesto base
1.894.622
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90910000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:29
Fecha límite
7 abr 2026, 10:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ILUNION LIMPIEZA Y MEDIO AMBIENTE S.A
NIF
A79384525
Importe
796.748
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Reus Esport i Lleure SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (90 en Tarragona)

Abierta 43008857/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Formació de Persones Adultes (CFA) de Reus.

11.037 €

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta CO 17/2026

Contracte privat de serveis per a la retirada, transport i tractament de rebuig de la planta mecànic biològica i de compostatge del Centre Comarcal de tractament de residus de Botarell

15.795.625 €

Abierta 9503/2026

Servicio de limpieza de los edificios y dependencias municipal del Ayuntamiento de Vila-seca.

1.290.403 €

Abierta CTN2600345

L’objecte d’aquesta licitació és contractar els serveis necessaris per a efectuar una correcta explotació, conservació i manteniment dels sistemes de sanejament de Torredembarra, La Nou de Gaià i St. Miguel i Vespella de Gaià, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) que garanteixi l’assoliment dels objectius de qualitat fixats en el mateix i que compleixen els requeriments de la Directiva 91/271/CEE del Consell, de 21 de maig de 1991, sobre el tractament d’aigües residuals urbanes i del Reial Decret 509/1996, de 15 de març, de desenvolupament del Reial Decret-llei 11/1995, de 28 de desembre, per el que s’estableixen les normes aplicables al tractament de les aigües residuals urbanes.

9.952.977 €

Abierta 43002594/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Baix Camp

129.571 €

Abierta C029_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de carbó actiu granular (CAG) per l'ETAP de Sant Salvador i dels serveis associats, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

290.400 €

Abierta 43002582/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Salvador Vilaseca

90.250 €

Abierta 43005704/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Francesc Vidal i Barraquer

137.261 €

Más licitaciones de Reus Esport i Lleure SA