Formalizada Suministros

L’objecte d’aquesta contractació és el disseny, fabricació i instal·lació de la senyalització informativa (plafons) i de la senyalització horitzontal (marques de pintura) de la senyalització turística de la Xarxa de Camins del Maresme a l’eix Montgat-Palafolls, recollides en lafase 3 dels dos projectes següents, elaborats per la Unitat d’Infraestructures Turístiques de l’Oficina Tècnica de Turisme de la Diputació de Barcelona.

Expediente: CCM 3086-0002/2025

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Maresme en Barcelona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 34928470. Adjudicado el 30 ene 2026 a CHAPER, S.L.. Se recibieron 10 ofertas.

28.926
Presupuesto base
28.926
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34928470
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
11 jun 2025, 01:59
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
CHAPER, S.L.
NIF
B17045618
Importe
18.294
Ofertas recibidas
10

Organismo contratante

Consell Comarcal del Maresme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 jun 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Maresme

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

ACORD MARC DEL SERVEI D’ACOMPANYAMENT EN EL TRANSPORT ESCOLAR I AMB NOMBRE REDUÏT D’USUARIS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME I CONTRATACIÓ BASADA

489.019 €

Abierta CCM 3106-0001/2026

CONTRACTE MIXT DE SERVEIS, SUBMINISTRAMENTS I OBRES CONSISTENT EN LA PRESTACIÓ DEL SERVEI RELATIU A L’EXPLOTACIÓ CONSERVACIÓ, MANTENIMENT I MILLORES DE LES INSTAL·LACIONS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME D’ABASTAMENT D’AIGUA POTABLE EN ALTA A L’ALT MARESME

32.291.451 €

Abierta CCM 3085-0008/2025

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI PER LA REDACCIÓ DE L’ESTUDI D’ALTERNATIVES I PROJECTE CONSTRUCTIU PER AL SANEJAMENT DE LA URBANITZACIÓ DE CAN PALAU DE SANT CEBRIÀ DE VALLALTA.

64.000 €

Adjudicada CCM 3109-0003/2026

Contractació de la prestació del servei de vigilància i seguretat de l’edifici delConsell Comarcal del Maresme, situat a la plaça Miquel Biada, 1 de Mataró.

42.707 €