Formalizada Servicios

L'objecte d'aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals (en endavant CCMA) del servei de formació individual(one to one) d'anglès, en format presencial o virtual, adreçada a membres de l'alta direcció de la CCMA.

Expediente: 2512OB04

Contrato de servicios formalizado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals (CCMA) en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80580000. Adjudicado el 23 mar 2026 a ASTEX Servicios Lingüísticos SLU. Se recibieron 5 ofertas.

128.000
Presupuesto base
128.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80580000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:29
Fecha límite
7 ene 2026, 13:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ASTEX Servicios Lingüísticos SLU
NIF
B82535022
Importe
28.800
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 mar 2026, 04:24

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Abierta 5/2026

Servei de realització dels tallers de coeducació dirigits als centes educatius

29.850 €

Abierta C32-26

Serveis de formació específica pel personal del Consorci per a la Gestió dels Residus del Vallès Oriental

21.175 €

Abierta BC2026_CON23

Prestació integral del servei docent dels Tallers de Teatre i Arts Escèniques organitzats per Badalona Cultura, S.L., incloent la coordinació pedagògica, la planificació docent, la impartició de les classes, el seguiment de l’alumnat, les tasques complementàries vinculades al desenvolupament ordinari de les sessions i les activitats complementàries directament vinculades al projecte formatiu, en els termes del PPTP.

31.644 €

Abierta CONEXP2026000111

L’objecte de la present licitació és adjudicar el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, en períodes lectius, que organitza l’Ajuntament de Manresa, amb la finalitat de promoure la coeducació dins de les escoles bressol, els centres de primària, centres de secundària, claustres escolars i entitats diverses que acompanyin a infants, adolescents i joves.

34.600 €

Abierta 2026/000030705

L’objecte del contracte és el servei de suport a la prestació de serveis complementaris d’atenció als infants del primer cicle d’educació infantil (dels 4 mesos als tres anys d’edat) a les Escoles bressol municipals de Mataró, per donar resposta a les necessitats que no es poden cobrir amb personal propi: - Servei de suport del servei de menjador - Servei de suport a l'escola inclusiva - Serveis de Bressol de vacances, fora del calendari escolar

1.912.194 €

Abierta 5401/2026

Contrato para la gestión del servicio de la Escuela municipal de Música de Piera.

477.623 €

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals (CCMA)