Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació, per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA de llicències de transcodificació de vídeo, correcció d’àudio per al sistema de producció i emissió Dalet Galaxy 20u. Dies de serveis profesionals (1 Project manager, 1 solution Architech i 18 Project Engineer). Aquest serveis s'aniran facturant a mesura que es vagin realitzant fins el 31/12/2027 i no és obligatori gastar tots el dies.

Expediente: 2605MS03

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 18 meses. Categoría CPV 48218000. Adjudicado a Dalet Sistemas S.A.. Se recibió 1 oferta.

45.400
Presupuesto base
45.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48218000
Publicación
7 may 2026, 12:04
Fecha límite
18 may 2026, 15:00
Duración
18 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Dalet Sistemas S.A.
NIF
A81805459
Importe
45.090
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación 18 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)