Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (en endavant CCMA, SA) del subministrament de llicències d'anàlisi de qualitat d'àudio multicanal per la plataforma del programari Baton.

Expediente: 2605MS09

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 48000000. Adjudicado a ABACANTO SOLUCIONES SL. Se recibió 1 oferta.

15.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48000000
Publicación
29 may 2026, 10:04
Fecha límite
5 jun 2026, 15:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ABACANTO SOLUCIONES SL
NIF
B86709417
Importe
14.230
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)