Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA del subministrament d’una furgoneta per a la reposició de l’actual vehicle destinat a unitat d’enllaços mòbil (EDS804).

Expediente: 2606OS02

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 34100000. Adjudicado a TALLERES AUTOLICA SA. Se recibieron 2 ofertas.

57.000
Presupuesto base
57.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34100000
Publicación
9 jun 2026, 12:11
Fecha límite
25 jun 2026, 15:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
TALLERES AUTOLICA SA
NIF
A08203887
Importe
54.147
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2026
Anuncio de Pliegos 9 jun 2026
Fin Plazo Presentación 25 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:25

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)