Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (en endavant CCMA, SA) és el subministrament de llicències de manteniment del sistema operatiu Oracle Linux.

Expediente: 2512MS06

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 48000000. Adjudicado a ABAST SYSTEMS & SOLUTIONS, S.L.. Se recibió 1 oferta.

7.400
Presupuesto base
7.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48000000
Publicación
4 mar 2026, 18:54
Fecha límite
15 ene 2026, 14:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
ABAST SYSTEMS & SOLUTIONS, S.L.
NIF
B59104612
Importe
6.720
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 15 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08