Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA del subministrament, mitjançant la modalitat de rènting, de 2 turismes híbrids endollables PHEV, en reposició d’un vehicle de combustió i un altre d'elèctric antic i avariat existents a la flota.

Expediente: 2604OS02

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 34100000. Adjudicado a EMPRESA MONFORTE SAU. Se recibieron 4 ofertas.

82.000
Presupuesto base
82.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34100000
Publicación
22 abr 2026, 12:07
Fecha límite
15 may 2026, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
EMPRESA MONFORTE SAU
NIF
A15019243
Importe
75.088
Ofertas recibidas
4

Documentos

(4)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)