Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, del subministrament d'una Taula de so digital compacta per a l’explotació de produccions sense l'ús dels controls de so del Centre de Producció d’Audiovisuals (CPA)

Expediente: 2606MS05

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 32342410. Adjudicado a NOU BROADCAST SERVICE, S.L.. Se recibió 1 oferta.

2.000
Presupuesto base
2.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32342410
Publicación
18 jun 2026, 08:01
Fecha límite
26 jun 2026, 15:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
NOU BROADCAST SERVICE, S.L.
NIF
B66787029
Importe
1.650
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación 26 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)