Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (en endavant CCMA, SA) del subministrament d'un sistema de processament, conversió i encaminament d'àudio professional, destinat a la renovació parcial de la capçalera STL del centre de producció de Diagonal del mitjà ràdio.

Expediente: 2607MS05

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 32260000. Adjudicado a SERVICIOS INTEGRALES UNITECNIC S.L.U.. Se recibió 1 oferta.

17.000
Presupuesto base
17.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32260000
Publicación
27 jul 2026, 16:46
Fecha límite
27 jul 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
SERVICIOS INTEGRALES UNITECNIC S.L.U.
NIF
B61112207
Importe
15.549
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)