Formalizada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA del del subministrament d'un SAI de 10 KVA trifasic-trifasic, tipus monolític amb una autonomia de 30 minuts a plena càrrega, amb un quadre elèctric que permeti fer un by-pass manual del SAI

Expediente: 2602OS03

Contrato de suministros formalizado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 31154000. Adjudicado el 27 mar 2026 a SOCOMEC IBERICA, S.A.U.. Se recibieron 4 ofertas.

9.000
Presupuesto base
9.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
31154000
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
9 mar 2026, 14:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
SOCOMEC IBERICA, S.A.U.
NIF
A60107521
Importe
6.395
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)