Formalizada Servicios

L'objecte d'aquesta concurrència és la contractació, per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA del servei de manteniment preventiu anual, Servei d'Assistència Tècnica per a incidències i avaries, manteniment correctiu i reparacions, així com l'adquisició de recanvis de màquines de climatització de les sales tècniques

Expediente: 2603NS02

Contrato de servicios formalizado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50730000. Adjudicado el 5 may 2026 a VERTIV SPAIN, S.A.. Se recibió 1 oferta.

25.000
Presupuesto base
50.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
50730000
Publicación
27 may 2026, 16:04
Fecha límite
30 mar 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
VERTIV SPAIN, S.A.
NIF
A78244134
Importe
23.955
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)