Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (en endavant CCMA, SA) del subministrament de la fabricació i/o duplicació i/o estampació del disc de “La Marató de 3.Cat” de l’any 2026.

Expediente: 2607OS01

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 32353100. Adjudicado a AUDIOVISUALS DE SARRIÀ, S.L.. Se recibió 1 oferta.

107.900
Presupuesto base
107.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32353100
Publicación
27 jul 2026, 14:23
Fecha límite
21 jul 2026, 15:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
AUDIOVISUALS DE SARRIÀ, S.L.
NIF
B08920449
Importe
107.650
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 21 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)