Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (en endavant CCMA, SA) del subministrament , instal·lació, configuració i posada en marxa de l'ampliació dels sistemes de processament EVS Neuron i equips de conversió Ross Video NewT, així com els serveis associats de gestió de projecte i suport a la configuració.

Expediente: 2607MS04

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 15 meses. Categoría CPV 32323300. Adjudicado a SERVICIOS INTEGRALES UNITECNIC S.L.U.. Se recibió 1 oferta.

13.800
Presupuesto base
13.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32323300
Publicación
17 jul 2026, 14:11
Fecha límite
27 jul 2026, 15:00
Duración
15 meses

Adjudicación

Adjudicatario
SERVICIOS INTEGRALES UNITECNIC S.L.U.
NIF
B61112207
Importe
12.930
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)