Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquesta concurrència és la contractació per part de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA del subministrament de 30 ordinadors portàtils de 16”, incloent la garantia mínima de quatre anys dels equips subministrats i la gestió per part de l'adjudicatari de les incidències, reparacions i substitucions cobertes per aquesta garantia i 30 motxilles professionals tipus multimèdia.

Expediente: 2606OS05

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 30213100. Adjudicado a Econocom Semic SAU. Se recibieron 6 ofertas.

70.000
Presupuesto base
70.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
30213100
Publicación
30 jun 2026, 10:04
Fecha límite
16 jul 2026, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
Econocom Semic SAU
NIF
A25027145
Importe
42.980
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación 16 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)