Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest servei és garantir la salubritat pública, amb total respecte amb el medi ambient, mitjançant la integració de totes les mesures possibles de prevenció i control. S’entén per control integrat de plagues aquella metodologia basada en la integració de mesures preventives d’ordenament i sanejament del medi o altres factors associats a l’aparició de plagues, amb mesures actives de control físic, mecànic i biològic i, en cas necessari de control químic, minimitzant l’ús dels plaguicides químics i, en tot cas, utilitzant els més específics i de menys perillositat per a la salut de les persones i el medi ambient.

Expediente: 2023 1997

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 90900000. Adjudicado el 24 nov 2023 a LOKIMICA S.A.U. Se recibieron 4 ofertas.

29.940
Presupuesto base
125.746
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
90900000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 18:00
Fecha límite
13 sep 2023, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
LOKIMICA S.A.U
NIF
A03063963
Importe
17.554
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 13 sep 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 nov 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (90 en Barcelona)

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 2026/3003

El contracte present té com a objecte la prestació del servei de control periòdic de plagues, d’acord amb els principis del control integrat de plagues.

25.980 €

Abierta 20262149

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

40.510 €

Abierta 08045021/2026/02

Servei de neteja de l’Institut Estela Ibèrica

61.783 €

Abierta 5596/2026

Servei de control de plagues a l'aparcament Monestir del carrer Vallès 13 de sant Cugat del Vallès

6.000 €

Abierta 2025/0005336

Els serveis de consultoria objecte d’aquest contracte son els següents: • Assessorament energètic i ambiental. • Gestió documental per al manteniment i renovació del Distintiu de Garantia de Qualitat Ambiental (DGQA). • Gestió documental relativa al càlcul de la petjada de carboni i al programa d’acords voluntaris per a la reducció de gasos amb efecte d’hivernacle (GEH). • Elaboració i gestió del programa de gestió de residus del CCCB. • Elaboració del procediment o guia de recopilació de les dades per part dels diversos serveis del CCCB.

72.800 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta CTTE1239

Serveide recollida i selecció de tèxtil i calçat, logística de contenidors i recollida a domicili a la ciutat de Barcelona, a través de la inserció de col·lectius en situació d’exclusió social

529.604 €

Abierta EQUAC-2026-69

El contracte té per objecte el subministrament de contenidors i el serveis de recollida, transport, tractament, eliminació i gestió dels diferents residus que es generen de l'activitat que realitza EQUACAT S.A. al Canal Olímpic de Catalunya. Es tracta per tant d'un contracte mixt, en els termes previstos a l'art. 18 LCSP.

61.536 €

Abierta 2026/0003765

Servei de lloguer i transport de contenidors de residus vegetals i altres residus provinents dels jardins de diversos recintes de la Diputació de Barcelona, dividit en 2 lots.

97.921 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès