Formalizada Otro tipo

L’objecte d’aquest plec és regular el servei Escola Municipal de les Arts, que consisteix en la gestió i la docència de la mateixa (EMA). El servei objecte d’aquest contracte s’engloba dintre dels serveis d’ensenyament i formació, i el seu epígraf està relacionat a l’Annex IV de la Llei de Contractes del Sector Públic, Llei 9/2017, de 8 de novembre i, per tant, atenen a aquest tipus de contracte el import correspon a un contracte obert ordinari, no harmonitzat, ja que aquests tipus de contractes es consideren SARA a partir d’un valor estimat igual o superior a 750.000€, tal com disposa expressament l’article 22.1.c) LCSP.

Expediente: 2026/1872E

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 80000000. Adjudicado el 13 jul 2026 a CONTRAPUNT, COOPERATIVA DE MÚSICS, SCCL. Se recibió 1 oferta.

481.985
Presupuesto base
746.604
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 mar 2026, 04:10
Fecha límite
31 mar 2026, 01:59
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
CONTRAPUNT, COOPERATIVA DE MÚSICS, SCCL
NIF
F55687578
Importe
481.985
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 mar 2026
Anuncio de Pliegos 14 mar 2026
Fin Plazo Presentación 31 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda

Abierta 2026/8820R

Serveis de tallers, xerrades i activitats preventives del risc en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi.

39.744 €

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026/9781L

Servei de retirada de vehicles de la via

214.898 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €