Adjudicada Servicios

L'objecte d'aquest plec és regular el contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en les línies TRFO–EELL. Amb la finalitat d’ordenar i estructurar adequadament les actuacions, les formacions es divideixen en tres lots diferenciats corresponents a la línia TRFO–EELL del Programa Treball i Formació.

Expediente: 2025_2820

Contrato de servicios adjudicado por Consell Comarcal del Bages en Barcelona. Lote 1. Categoría CPV 80511000. Adjudicado a Empatif Health & Safety. Se recibieron 3 ofertas.

22.159
Presupuesto base
22.159
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
80511000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
18 feb 2026, 15:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Empatif Health & Safety
NIF
B63582738
Importe
10.574
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal del Bages

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 abr 2026, 06:23

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Bages

Abierta 2026_1331

CONTRACTE DE SERVEIS CONSISTENT EN LA IMPARTICIÓ DE MÒDULS DE FORMACIÓ TRANSVERSAL PER AL PROGRAMA TREBALL I FORMACIÓ ACOL 2025-2026

6.674 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 2026_1338

CONTRACTE D’OBRES PER A LA SUBSTITUCIÓ DE LA COBERTA DEL DIPÒSIT PONT NOU DEL SISTEMA D’ABASTAMENT D’AIGUA BAGES CARDENER

88.838 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

En evaluacion 2026_1338

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contingudes en la “Memòria Tècnica d’Execució de les obres per a la substitució de la coberta del dipòsit Pont Nou del sistema d’abastament d’aigua Bages Cardener”, la qual s’incorpora a l’expedient com a plec de prescripcions tècniques de la licitació, quedant totalment prohibides les variacions del projecte. Les actuacions a executar consten determinades doncs en aquesta memòria tècnica d’execució, la qual es troba aprovada inicialment pel Consell Comarcal del Bages en data 2 de juliol de 2026, pel que aquesta licitació resta condicionada a l’aprovació definitiva de la memòria referenciada.

88.838 €