Formalizada Administrativo especial

L’objecte d’aquest plec és la regulació del contracte d’alienació d’una bicicleta elèctrica de càrrega, model (Cargo Bike) longtail amb càrrega posterior Btwin Elops R500 Blava. El contingut del contracte s'ajustarà a les condicions que figuren en aquest plecs i en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente: X2026000239

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Santpedor en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 día. Categoría CPV 34430000. Adjudicado el 22 may 2026 a COOP DE PEDAL, SCCL. Se recibieron 6 ofertas.

500
Presupuesto base
500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34430000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 mar 2026, 12:05
Fecha límite
2 abr 2026, 17:00
Duración
1 día

Adjudicación

Adjudicatario
COOP DE PEDAL, SCCL
NIF
F67281568
Importe
500
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Santpedor

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 mar 2026
Anuncio de Pliegos 18 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santpedor

Abierta X2026003312

CONTRACTE MIX DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D'UNA SOLUCIÓ INFORMÀTICA EN MODALITAT SAAS PER A LA GESTIÓ INTEGRAL DELS RECURSOS HUMANS DE L'AJUNTAMENT DE SANTPEDOR

101.109 €

En evaluacion X2026003312

Contracte mixt de serveis i subministrament d'una solució en modalitat SAAS (Software As Service) per la gestió integral dels recursos humans de l'Ajuntament de Santpedor.

73.953 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

Adjudicada X2025005260

Contracte de subministrament de programari d'edició i disseny gràfic, basat en l'acord marc de subministrament d'edició i disseny gràfic (exp. 1431-0015/2023).

4.189 €

Formalizada X2026001299

L’objecte del contracte és el manteniment evolutiu i correctiu de diverses aplicacions que actualment disposa l’Ajuntament de Santpedor relacionat amb la gestió d’expedients administratius. Aquest programari, anomenat GENESYS (Sistema de Gestió per a l’Administració Local), propietat de l’empresa Audifilm Consulting, SLU, consta de diferents mòduls, interconnectats entre ells per tal de facilitar l’intercanvi de dades interdepartamental. Es contractarà el manteniment dels següents mòduls: Renovació del manteniment del sistema actual SAAS (Software as a Service) Servei de Fiscalització Limitada Prèvia Servei de tramesa genèrica.

9.650 €