En evaluacion Servicios

L'objecte d’aquest plec és el servei extern d'anàlisi d'aigües i assessorament tècnic especialitzat que permeti garantir la continuïtat dels controls analítics de l'Estació de Tractament d'Aigua Potable (ETAP) d’Aigües de Blanes SA (ABSA) durant els períodes d'absència del personal responsable del laboratori, ja sigui per vacances, baixes mèdiques o qualsevol altra circumstància sobrevinguda que impossibiliti la realització dels controls analítics interns.

Expediente: C-20/2026

Contrato de servicios en evaluación por Aigües de Blanes, SA. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71900000.

26.035
Presupuesto base
156.210
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71900000
Publicación
27 jul 2026, 16:06
Fecha límite
28 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Aigües de Blanes, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 28 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 19:00

Más licitaciones de Aigües de Blanes, SA