Abierta 21 sep 2026 (16d 9h) Suministros

L'objecte d'aquest contracte mixt és el subministrament i la instal·lació d'armaris compactes mòbils i prestatgeries homologats per a la primeraplanta (-1)de l'edifici de reserves arqueològiques de la seu d'Empúries del Museu d'Arqueologia de Catalunya [c/ Puig i Cadafalch, s/n, 17130 L'Escala].

Expediente: ACPC-2026-1693

Contrato de suministros publicado por Agència Catalana del Patrimoni Cultural. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 39151100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

101.470
Presupuesto base
101.470
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
39151100
Publicación
4 sep 2026, 16:02
Fecha límite
21 sep 2026, 16:00 (16d 9h)
Duración
2 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Agència Catalana del Patrimoni Cultural