Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és prestar de manera òptima els serveis de coordinació en matèria de seguretat (CSS) i salut o coordinació d’activitats empresarials (CAE) per als treballs o actuacions de conservació, manteniment ordinari, millora i/o rehabilitació que es promoguin des del Departament d’Infraestructures de Control i Regulació (DICR) de l’Agència Catalana de l’Aigua (ACA) o qualsevol de les dues unitats que el conformen: Unitat de Xarxes de Control (UXC)/Unitat d’Embassaments (UEMB).

Expediente: CTN2400065

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71247000. Adjudicado el 10 jul 2024 a INGENIERÍA Y PREVENCIÓN DE RIESGOS, S.L.. Se recibieron 5 ofertas.

68.138
Presupuesto base
170.346
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71247000
Publicación
4 mar 2026, 18:40
Fecha límite
7 may 2024, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
INGENIERÍA Y PREVENCIÓN DE RIESGOS, S.L.
NIF
B81470841
Importe
68.138
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 may 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jul 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)